Wordpress Tema Yükledim Site Açılmıyor

WordPress Tema Yükledim Site Açılmıyor WordPress web site kurmak isteyen kişilere çok çeşitli avantajlar sunan platformlardan biridir. Bu sitenin kullanıcılarına sunduğu birçok avantajın içerisinde tema ve eklenti zenginliği ilk sıralarda gelmektedir. Hem ücretli hem de ücretsiz temaların yer aldığı WordPress platformunda beklentileriniz en iyi şekilde karşılanır.

WordPress üzerinden bir web site kurmak istediğinizde ilk olarak temaya karar vermeniz gerekir. Son derece zengin bir tema seçeneğine sahip olan WordPress sizin sitenizin konseptine uygun olarak tema seçmenize yardımcı olmaktadır.

Ancak WordPress üzerinden açılan sitelerde de zaman zaman basit sorunlar yaşanabilmektedir. WordPress tema yükledim site açılmıyor problemi de karşılaşabileceğiniz sorunlardan biridir. Bazı ufak ipuçları sayesinde bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

WordPress Tema Yükleme Sonrası Sitenin Açılmaması

WordPress tema yükledim site açılmıyor problemi wordpress üzerinden site oluşturan birçok kişinin yaşayabileceği bir sorundur. Dünya üzerindeki birçok kişinin kullanmayı tercih ettiği açık kaynak kodlu yazılımı olan wordpress ne kadar profesyonel olsa da ufak birtakım sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların çözüme kavuşturulması için öncelikle nedenlerini bilmeniz gerekir. Bu nedenler arasında şunları saymak mümkündür:

  • Sitenizde Görünüm ve Temalar bölümünde bir hata alıyorsanız bu hatanın ilk nedeni alan yetersizliği olabilir.

  • Yeni tema yüklerken sunucuda en azından 10 MB alan olması gerekiyor.

  • Bu alana sahip değilseniz ve yine de yeni bir tema yüklediyseniz sitenin açılmama durumu ile karşılaşabilirsiniz.

  • Böyle durumlarda sorunu çözmek için host firmanıza başvurmanız gerekebilir.

WordPress siteler son derece profesyonel kullanıma sahiptir. Ancak bazı durumlarda bir tema yüklendiğinde siteniz açılmayabilir. Bu durum farklı nedenlerden kaynaklansa da gerekli çözüm yollarına başvurulduğunda rahatlıkla sitenize giriş yapabilirsiniz.

WordPress Tema Güncelleme Hatası

WordPress tema yükledim site açılmıyor problemi kadar güncelleme hataları da sıklıkla karşılaşılabilir. Eğer temanızı yanlış bir şekilde yüklerseniz sitenizin açılmama durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte güncelleme işlemlerini yapacağınız zamanda eğer tema geliştirici çalışmıyor ise güncelleme hatası alabilme durumunuz bulunur. Bu konuda uzmanların desteğini alabilir ya da tema hatalarının çözüm yollarını uygulamak sitenize yeniden girmenize olanak tanıyacaktır.

WordPress Tema Yükledim Site Açılmıyor Makalemizin sonuna geldik dilerseniz WordPress Htaccess Dosyası Oluşturma ile devam etmek isterseniz buraya bırakıyoruz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç