Yenilikçi Qr Menü Çözümleri

yenilikci-qr-menu-cozumleri

Teknolojk gelişmeler ve akıllı cihazların 2012 yılından itibaren hızla gelişmesiyle birlikte, işletme, cafe, restoran ve otel sahipleri için yeni ve yenilikçi dijital çözümler keşfedilmektedir. Webeemo Yeni Nesil Web Ajansı‘nın da yaptığı AR-GE sürecine olumlu olarak yansıyan buluşlardan biri de dijital QR menüleri yani diğer adıyla karekod menülerdir. Özellikle cafe, restoran, otel ve meyhane sahipleri için, geleneksel menülerin yerini alan bu dijital çözüm, hem müşteri deneyimini geliştiriyor hem de işletme verimliliğini artırıyor. Bu makalemizde hem kendi yerli üretimimiz olan qr menü çözümünü ele alacağız hem de QR menülerin işletmelere sağladığı faydaları ve nasıl kullanılabileceğini ele alacağız.

QR Menü Nedir?

qr-menu-nedir

QR (Quick Response) kodları yani türkçe adıyla Karekodlar, mobil cihazlar tarafından hızlıca taranabilen kare şeklindeki optik kodlardır. Aslında kullanım tarzına mantıken bakıldığında evimizin ve ya arabamızın anahtarı gibi bir yapıya sahip. Sadece bizim yönetimimizde ve Kafemiz, restoranımız, otelimiz veya franchise isletmelerimiz için raporlanabilir dinamik bir yapıyı entegre ediyoruz. QR menüleri, müşterilerin telefonlarıyla tarayarak işletme menüsüne kolayca erişmelerini sağlar. Eski nesil maliyetli kağıt menülerin aksine, QR menüler dijital olarak güncellenebilir ve değiştirilebilir, böylece mevsimsel veya özel indirim fırsatlarını müşterilerinize sunabilirsiniz.

QR Menülerin Avantajları Nelerdir?

  • Hijyen: Baskı yapılan menüleri sık sık temizlenmek zorundadır ve hijyen sorunlarına neden olabilir. QR menüler ise temas gerektirmez ve her müşteri için temiz bir seçenek sunar.
  • Kolaylık: Müşteriler, ellerindeki cihazlardan bir tuşa basarak işletmenizin menüsüne erişebilirler. Bu, hem kullanıcı deneyimi noktasında işletmenize bir artı sağlarken hem de hızlı ve pratik bir deneyim sunar.
  • Çevre Dostu: Kağıt israfını azaltarak çevreye katkıda bulunur.
  • İzleme ve Analiz: QR menüleri, müşteri davranışlarını izlemek ve analiz etmek için veri toplama imkanı sunar. Hangi yemeklerin en popüler olduğunu veya hangi saatlerde işletmenin daha yoğun olduğunu görmek, stratejik kararlar almak için önemli bir bilgi kaynağı olabilir.
  • Maliyet Azaltma: Güncel şartlar altında sürekli doğabilecek baskı maliyetinizi ortadan kaldırırken, güncelleme dönemindeki hijyenik kirliliğe de son veriyoruz. İşletmeniz için az maliyetli ömür boyu kullanım avantajı sağlamaktadır.

Qr Menü Nasıl Oluşturulur?

Baskı yapılan menüleri sık sık temizleme derdinden hala sıkılmadınız mı ? Ya da tekrar tekrar değişen ekonomik şartlardan dolayı her fiyat güncellemesinde baskıya verilen menüler sizin için maliyet kalemi oluşturmuyor mu ? Hemen qr menü oluşturmak istediğiniz işletme bilgilerini ilgili linkte bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza iletin ve hızlı bir şekilde işletmeniz için karekod menüyü hazırlamaya başlayın.

Qr Menü Oluşturma;

qrmenu-button

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç