Wordpress Site Logosu Değiştirme

WordPress Site Logosu Değiştirme WordPress sitesi üzerinden eğer bir web site kurmayı düşünüyorsanız öncelikle ne tür bir site kurmanızı gerektiğine karar vermelisiniz. Blog sayfası, e ticaret sitesi, kurumsal bir web site gibi birçok farklı site kurma alternatifleri bulunuyor.

Bu alternatifleri değerlendirerek rahatlıkla WordPress site kurma imkanı bulabilirsiniz. Ancak WordPress üzerinden bir site kurmak istediğinizde birçok detay hakkında bilgi sahibi de olmanız gerekir.

Örneğin WordPress site logosu değiştirme kişilerin bilmesi gereken konulardan biridir. Eğer logo değiştirmeyi bilmiyorsanız sitenize ait olan özel bir logo kullanma şansınız da olmayacaktır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren WordPress, sizlere logo ve tema değişimi gibi konularda çok çeşitli bilgiler sunan platformlardan biridir.

WordPress Site Logosu Yükleme Nasıl Yapılır?

WordPress sitenizin daha güzel bir şekilde görünmesi için birçok farklı tema avantajı sunar. Bununla birlikte sitenize özel olarak bir logo ekleme şansınız da bulunur. Ücretli ya da ücretsiz olarak yararlanılabilen tema yükleme işlemlerini sitenin ayarlar kısmından rahatlıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte wordpress site logosu değiştirme işlemini de buradan bularak gerçekleştirebilirsiniz. WordPress sitenize özel olarak bir logo eklemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz:

  • İlk olarak wordpress paneline girmeniz gerekiyor.

  • Buradan solda yer alan görünüm sekmesine gidin.

  • Burada bulunan başlık kısmına tıklayın.

  • Resim yükleme izni veren seçeneği bulun ve işaretleyin.

  • Gerekli ayarlamaları yapın.

  • Değişiklikleri kaydedin.

Birçok farklı web site kendine ait olan son derece profesyonel logolar yükleme şansı bulabilir. Sitenin kendi yönetici ayarları üzerinden yapılan wordpress site logosu değiştirme işlemi birçok bakımdan avantaj sağlar. WordPress site logosu seçiminde mutlaka sitenizin konseptini ve amacını göz önünde bulundurmaya özen gösterin.

WordPress Site Logosu Yükleme Neden Gereklidir?

WordPress sitenizi daha özel bir hale getirmek isterseniz sitenizin konseptine uygun olarak logo hazırlayabilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan bir logo sitenizi daha da kişiselleştirebilir ya da daha kurumsal gösterebilir. Bu nedenle wordpress bir web site kurmayı düşünüyorsanız sitenizin konusuna özel bir logonuz olmasına büyük bir özen göstermeniz gerekiyor.

WordPress Site Logosu Değiştirme makalemizin sonuna geldik dilerseniz Bir Sitenin WordPress Olup Olmadığını Anlamak makalemiz ile devam edebilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç