PTSu (paid to surf) Nedir PTSu siteleri

PTSu (paid to surf) Nedir PTSu Siteleri Pek çok kullanıcı mevcut sabit gelirlerine ek olarak gelir elde etmek için çeşitli arayışlarda bulunuyor. Günümüzde ek gelir elde etmenin en kolay yoluysa internet üzerinden çeşitli işler yapmaktan geçiyor. Neredeyse herkesin elinin altında internet, telefon ya da bilgisayar olduğu düşünülünce evde geçirilen vakitte ek gelir elde etmek oldukça kolay bir hal alıyor. Özellikle Euro ya da dolar bazında para kazanmak aylık elde edilen ek gelirin daha fazla olmasını sağlıyor. PTSu (paid to surf) yöntemi kullanıcılara ek gelir elde etmenin kapılarını aralayan yöntemler arasında yer alıyor. PTSu siteleri aracılığıyla çeşitli sitelerde belirli bir süre gezinti yaparak ek gelir elde etmeniz mümkün. Boş vakitlerinizde internet üzerinden çeşitli web sitelerinde istenilen sürede gezinti yaparak gezinti yaptığınız site başına para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden ek gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için PTSu (paid to surf) nedir PTSu siteleri üzerinden nasıl para kazanılabilir detaylı olarak sizlere anlattık.

PTSu (paid to surf) Nedir?

PTSu, yani açılımıyla paid to surf, çeşitli web sitelerinde gezinti yaparak para kazanma yöntemidir. Bu yöntemle para kazanmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • PTSu hizmeti sunan bir siteye üyelik oluşturun. Sitenin scam site olmamasına dikkat edin.
  • Üyelik işleminin ardından çeşitli web sitelerine yönlendirileceksiniz. Bu sitelerde istenilen süre zarfında gezinti yapmanız gerekiyor.
  • İstenilen süre boyunca gezinti yaptığınızda sitenin belirlediği ücret kadar bakiye kazanacaksınız. Her gezinti başına kazandığınız ücret bakiyenize eklenir.
  • Son olarak ödeme talimatı vererek banka hesabınıza kazanmış olduğunuz bakiyeyi aktarabilirsiniz.

PTSu sitesinin belirlemiş olduğu alt kazanç limitini tamamladığınız takdirde ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. PTSu sitelerinden para kazanmanın bir diğer yöntemiyse referans kodu kullanmaktır. Sitenin size sunmuş olduğu referans kodunu başka kullanıcılarla paylaşarak, her yeni üyelik başına belirli bir komisyon ücreti de kazanabilirsiniz.

PTSu Sitelerine Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

PTSu sitelerinin birçoğu maalesef ki sahte sitelerdir. Bu sahte siteler size çeşitli görevler verir. Ancak görevleri gerçekleştirdikten sonra kazandığınız bakiyeyi banka hesabınıza yatırmazlar. Bu nedenle ilk olarak iyi bir araştırma yaparak gerçek bir PTSu sitesi bulmanız gerekiyor. Ardından bu site vasıtasıyla aylık olarak yaklaşık 30-40 dolar arasında ücretler kazanabilirsiniz.

Ptp konusunda da bilgi sahibi olmak isterseniz PTP (paid to promote) Nedir ve PTP siteleri makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Her zaman I love Google

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç