PTP (paid to promote) Nedir PTP siteleri

PTP (paid to promote) Nedir PTP Siteleri İnternet hayatımızın her yanına yayılmış oldukça geniş bir ağ. Neredeyse her türlü işimizi internet üzerinden halledebilir hale geldik. Eğlenmek istediğimizde ya da alışveriş yapmak istediğimizde aradığımız her türlü şeye saniyeler içinde ulaşmamız mümkün. Peki internet bize sadece bunları sunmakla mı sınırlı kalıyor? Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır. İnternet aynı zamanda kullanıcılarına bir gelir kapısı da aralıyor. Bilhassa reklamcılık sektörünün sanal dünyaya kayması bu durumu tetikler hale getirdi. Artık markalar reklamlarını kullanıcılara internet üzerinden sunuyor. Reklamları kullanıcılarla buluşturan sitelerse bir gelir kapısı olarak karşımıza çıkıyor. Bu şekilde ek gelir sağlamanıza yardımcı olacak pek çok site ve yöntem bulunuyor. PTP (paid to promete) ise bu yöntemler arasında yer alıyor. Reklamlarla reklamların yayınlanacağı siteler arasında reklam veren konumunda iş yaparak ek gelir elde etmeniz oldukça kolay. Sizler için PTP (paid to promote) nedir PTP siteleri size nasıl ek gelir sağlar, ayrıntılı olarak açıkladık.

PTP (paid to promote) Nedir?

PTP, yani paid to promote, tanıtım yaparak para kazanma yöntemidir. Pek çok kişi bu yöntem sayesinde aylık olarak belirli miktarlarda ek gelir elde edebilmektedir. PTP yöntemiyle para kazanabilmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikle PTP sitelerinden bir tanesin üye olmalısınız. Bunun için ödeme gerçekleştiren sitelerden birini seçmeniz gerekiyor.
  • Üye olduğunuz site size farklı marka ve sitelerin tanıtımını yapabilmeniz için link veya bannerlar sunacaktır.
  • Daha sonra bu link ve bannerları yüklemeniz istenecek farklı siteleri size sunacaktır. Verilen banner ya da linkleri bu sitelere eklemeniz gerekiyor.
  • Eklediğiniz reklam ve bannerların aldığı tıklama başına belirlenen ücretler kazanacaksınız.
  • Kazanmış olduğunuz bu ücretler kayıtlı olduğunuz PTP sitesinde bulunan bakiyenize aktarılır.
  • Son olarak ödeme talimatı oluşturarak kazandığınız bakiyeyi banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Her PTP sitesinin belirlemiş olduğu belirli alt limitler vardır. Kayıtlı olduğunuz sitenin belirlediği alt limite ulaştığınız takdirde ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

PTP Siteleri

Günümüzde internet üzerinde onlarca PTP sitesi bulunuyor. Bu sitelerin sayısıysa günden güne hızla artıyor. Bu durum scam denilen sitelerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Scam siteler size çeşitli PTP görevleri veren ancak bu görevler karşılığında vaat ettiği ücretleri ödemeyen web siteleridir. Bu nedenle PTP yöntemiyle para kazanmak istiyorsanız scam sitelerden uzak durmanız gerekiyor.

Mail satışı yapmakta size ek gelir sağlayabilir bu yüzden Alman Mail Siteleri konusunda ki makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç