Alman mail siteleri

Alman Mail Siteleri Almanya üzerinde mail hesabı açabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Bu platformlar sayesinde internet üzerinden başka kişilere mail atabilirsiniz. Belge gönderebilir ve iletiler alabilirsiniz. Tüm bu işlevleri yerine getirecek mail platformları bulunur. Bunlardan bazıları Almanya merkezli olup bazıları ise global hizmetler olmaktadır.

Alman mail siteleri arasında en çok kullanılanları sizler de tercih ederek mail hesabı açabilirsiniz. Bu mail hesaplarını açmak için Almanya’da yaşama gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bu platformlar sayesinde sizler de arkadaşlarınıza ya da iş yerinize mail atabilir ve mail alabilirsiniz. Peki o halde Alman Mail Siteleri hangileridir gelin beraber görelim.

Almanya Mail Siteleri

  1. GMX
  2. Web.de
  3. T-Online
  4. Outlook
  5. Gmail
  6. Freenet
  7. Yahoo
  8. 1&1
  9. AOL
  10. Icloud

Bu mail adreslerini kullanarak mail hesabı açabilirsiniz. Her mail platformu diğerine göre farklı tasarımlara sahip olsa da hepsi birbiri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Alman mail siteleri arasında en başta GMX platformu gelir.

GMX

13 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan GMX en çok kullanılan Alman mail siteleri arasında gösterilir. Almanya üzerinde yer alan en iyi üç e posta sağlayıcısı arasında gösterilir. Her zaman kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya çalışan GMX ile sizler de verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Statista şirketinin yaptığı bir ankete göre %27,34’lük bir kesim e posta adresi olarak GMX mail platformunu tercih etmektedir. Bu oran diğer mail adresleri ile kıyaslayınca en yüksek değer olarak gözükmektedir.

Diğer alman mail adresleri ise Web.de ve T-Online’dır. E Posta Made in Germany girişimi içerisinde yer alan bu firmaları tercih ederek günlük hayatınızda yer alan hemen hemen her işlevde kullanabilirsiniz.

Alman mail siteleri yazımızın sonuna geldik. Sİzler de bu mail adreslerini kullanarak günlük hayatta e posta sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir siteye üye olurken kullanabilir ya da arkadaşınıza mail atarken kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan buna benzer bilgilendirici içerikler için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Adwords ücretsiz deneme kuponu hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz içeriklerimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç