PTC (paid to click) Nedir PTC siteleri

PTC (paid to click) Nedir? Ve PTC Siteleri İnternet hayatımızın dört bir yanına yayılmış durumda. Alışveriş, eğitim, eğlence ve daha sayamayacağımız pek çok alanda ve işte karşımıza çıkmakta. Bu durum sanal dünyayı bir gelir kapısı haline de getiriyor. Günümüzde internet kullanıcılarının pek çoğu internet üzerinden kolay gelir elde etme yöntemlerini arıyor. Çeşitli yöntemlerle internet üzerinden ek gelir elde etmek oldukça kolay. Bu yöntemler arasında PTC (paid yo click) yöntemi dediğimiz bir yöntem bulunuyor. PTC, yani paid to click yönteminin Türkçe karşılığıysa tıklama başına para kazanmadır. PTC sitelerine üye olarak reklamlar ya da videolara tıkladığınızda para kazanırsınız. Her tıklama başına site üzerinde oluşturulmuş bakiyenize belli bir miktar işlenir. Sitenin belirlemiş olduğu alt limit tutarına ulaştığınızda ödeme talimatı oluşturarak paranızın hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için PTC (paid to click) Nedir PTC siteleri hakkında bilmeniz gereken bilgileri ayrıntılı olarak sunmaya çalıştık.

PTC Nedir?

PTC, yani Türkçe anlamıyla tıklama başına gelir elde, çeşitli siteler aracılığıyla reklamlara tıklayarak para kazanma yöntemidir. PTC sitelerine üye olduktan sonra size sunulan reklamlara tıklayarak, her tıklama başına sitenin belirlemiş olduğu ücretleri kazanabilirsiniz. Bu ücretler tıklama başına 0.3 dolar gibi rakamlardan oluşur. Bu ücretler her ne kadar az gibi görünse de tıklama sayısına bağlı olarak aylık yeterli ek geliri sağlamanıza yardımcı olur. PTC yöntemiyle çok yüksek ve uçuk miktarlar kazanmanız mümkün değildir. Ama ek gelir elde etmek istiyorsanız oldukça ideal bir yöntemdir. PTC sitelerinin genellikle yurt dışı kaynaklı siteler olması ve ödemelerin dolar ya da Euro üzerinden gerçekleştirilmesiyse elde edilen ek gelirlerin tatmin edici düzeyde olmasını sağlamaktadır.

PTC Sitelerinden Nasıl Para Kazanılır?

PTC sitelerinden para kazanabilmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikle güvenilir bir PTC sitesine üyelik oluşturun
  • Üyelik sonrası site sizden çeşitli reklamlara tıklamanızı isteyecektir.
  • Her tıklama başına sitenin belirlemiş olduğu kadar ücret kazanacaksınız.
  • Tıklama sonrası kazandığınız ücretler bakiyenize işlenecektir.
  • Ödeme talimatı oluşturarak kazandığınız bakiyeyi banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ödeme talimatı oluşturabilmek için kayıtlı olduğunuz PTC sitesinin belirlediği alt limite ulaşmanız gerekiyor. Her sitenin belirlediği alt limit farklıdır. Genel olarak alt limitler 5-10 dolar arasında değişiklik gösterir.

Gmail Virüs Hatası sorunları son zamanlarda çok fazla rastlanan ve google üzerinde çok fazla aranma hacmine sahip bu soruyu cevapladık, okumak isterseniz buraya bırakıyoruz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç