Google Haritalar Yorum Silme Nasıl Yapılır?

Google Haritalar Yorum Silme Nasıl Yapılır? Günümüzde artık herhangi bir yeri bulmak için zorluk çektiğimiz söylenemez. Çünkü birçok teknolojik alet sayesinde gitmek istediğimiz yeri ya da bulunduğumuz bölgeyi çok daha kolay bir şekilde bulabiliriz. Bunun için cep telefonlarında, bilgisayarlarda bulunan çeşitli uygulamalar yer alır. Bu uygulamaların en başında ise Google Haritalar gelmektedir.

Google Haritalar ile gitmek istediğiniz her yer hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin bir işletmenin konumunu ve onun hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde gideceğiniz yer hakkında önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı kişilerin deneyimleri hakkında fikir sahibi olmanız size birçok avantaj sağlayacaktır. Sizler de bu durumdan faydalandığınız gibi başkalarına yardımcı olmak için yorum yapabilirsiniz. Bu sayede deneyimlerinizi farklı kişilere aktarabilirsiniz. Bir lokanta, eğlence salonu, otel ve daha başka işletmelere yorumlar yapabilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde hem fikrinizi belirtebilir hem de farklı insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Google Haritalar üzerinde yorum yaptıktan sonra fikirlerimizi değiştirebiliriz. Bunun için internet önünde Google Haritalar yorum silme nasıl yapılır tarzında sorular sorulmaktadır. Yaptığınız yorumu silebilir ya da düzenleyebilirsiniz. Gelin sizlerle bu durumun nasıl gerçekleştiğini görelim.

Google Haritalar Yorum Silme

Google Haritalar yorum silme işlemi için aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir. Sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yaparsanız hedefinize ulaşabilirsiniz.

  • Laptop ya da masaüstü bilgisayarınız üzerinden tarayıcınızı kullanarak Google haritaları açmanız gerekir.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda menü bölgesine tıklamanız gerekir.
  • Ardından gelen bölgede katkılarınız yorumlar kısmını seçmelisiniz.
  • Bu kısımda yaptığınız Google maps yorumları görebilir, onlar hakkında düzenleme yapabilirsiniz.

Google Haritalar yorum silme işlemi bu kadardır. Bu adımların ardından sizler de önceden yaptığınız yorumları düzenleyebilir ya da silebilirsiniz. Doğru yorum yapmak için yaptığınız bu düzenleme bir sürü kişinin işine yarayacaktır.

Google Haritalar yorum silme nasıl yapılır yazımızın sonuna geldik. Internet sitemiz üzerinde sizlere buna benzer bilgilendirici içerikler sunmaktayız. Eğer ki sizler de Google Trend aramaları kapatma hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz web sitemiz üzerinde paylaştığımız blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç