Wordpress Ziyaretçi Sayacı Ekleme

WordPress Ziyaretçi Sayacı Ekleme WordPress Dünya üzerinde en fazla kullanılan site kurma araçlarından biridir. Kişiler blog sayfası açarken veya bir e-ticaret sitesi kurmak istediklerini de ücretli veya ücretsiz olarak WordPress sitesi kurabilme imkânına sahip olmaktadır. Bir WordPress sitesi kurmak istediğinizde birçok avantaj sunulur. Birçok çeşitli eklenti ve tema sunan WordPress platformu en popüler siteleri kurmanızı imkan tanımaktadır.

Bu olanaklardan biriside WordPress ziyaretçi sayacı ekleme eklentisidir. Sitenize gelen ziyaretçileri daha kolay bir şekilde yönetebileceğiniz bu sayaç sitenizin olmazsa olmazlarından biridir. Hem daha profesyonel bir kullanım sunan hem de beklentilerini en iyi şekilde yanıt veren WordPress profesyonel web siteler kurmanızda sizlere büyük bir avantaj sağlar.

WordPress Ziyaretçi Sayacı Ekleme Nasıl Yapılır?

WordPress ziyaretçi sayacı ekleme ile sitenize gelen ziyaretçilerin istatistiklerini rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayaç sayesinde sitenizi daha iyi standartlarda yönetme imkanı elde edebilirsiniz. En önemli avantajlarından birisi de site yönetimini daha dinamik bir şekilde gerçekleştirebilmektir. Bunun yanında ziyaretçi sayısı ne kadar fazla ise o kadar fazla güven oluşturacaktır. Botlarla da iyi geçinmenize olanak tanıyacak bir eklentidir. WordPress ziyaretçi sayacı ekleme işlemi için ise şu adımları izlemeniz gerekiyor:

  • İlk olarak çalışma panelinize girmeniz gerekiyor.

  • Sol tarafa bulunan görünüm kısmına girmeniz gerekiyor.

  • Açılan menü kısmından bileşenler= widget kısmına tıklayın.

  • Bu kısımda açılan kısımdan blog istatistikleri kısmını sağ tarafa doğru çekin ve sıralamaya yerleştirin.

  • Bu işlemi İngilizce ya da Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Sonrasında ziyaretçi sayacı sitenizde çalışmaya başlayacaktır. Bu sayacın sitenize birçok önemli faydası bulunmaktadır. WordPress eklentileri yardımı ile wordpress ziyaretçi sayacı ekleme işlemi çok pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

WordPress Ziyaretçi Sayacı Avantajları Nelerdir?

WordPress ziyaretçi sayacı ekleme işlemlerinin birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Bu işlemler sayesinde wordpress sitenizi çok daha profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sitenizin ziyaretçi sayısı ana sayfa üzerinden görünür ise bu durum sitenizi ziyarete gelenler tarafından daha güvenli olarak görülebilir. Her bakımdan bir web sitesi sahibiyseniz bulundurmanız gereken eklentiler arasında yer almaktadır.

Sadece WordPress Tema,Eklenti, kurulum ve hata çözümleri makalelerimi okumak için https://webeemo.com.tr/category/web-uygulamalari/wordpress/ kategorimizi incelemeyi unutmayınız.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç