Son zamanlarda kullanımı oldukça artan internet sitelerinin yapım aşaması kullanılan araçlar ve programlar sistemler entegrasyonlar vs. gibi birçok araç gereç mevcuttur. Ancak yazımızda size günümüzün en popüler site sağlama aracı olan WordPress site fiyatları 2021 yılı için nelerden etkilenmektedir. WordPress site fiyatları konusunda uzman deneyimlerimizi sizinle paylaşacağım. Worpress site fiyatları için güncel olarak site amaçlarına göre değişim göstermektedir.

WordPress site fiyatları 2021 yılı için ne olduğundan bahsetmeden önce kısaca sizlere WordPress sisteminden bahsedelim.

Ücretsiz olarak erişim sağlayabileceğiniz içerik yönetimi sistemi olan WordPress ayrıca açık kaynak kod bulunduğu için birçok kullanabileceğiniz özellikleri geliştirmenize imkan sağlayamaktadır.

WordPress ücretsiz ancak fiyatlar ve maliyetler nedir nereden çıkıyor? Birazda bunlardan bahsetmek gerekirse internet sitesi için olmazsa olmaz maliyetleri sırlayalım.

wordpress site fiyatlari

WordPress site fiyatları 2021 etkeliyen faktörler;

  • Hosting
  • Domain
  • Tasarımı
  • Eklentileri
  • Diğer fonksiyonlar

Tabi ki bunları ücretsiz olarak ekleyerek kurabilme şansız var. Ancak bu şekilde kuracağınız bir site size bir noktaya kadar hizmet verecektir. İstediğiniz amaçlara uygun şekilde olması için fonksiyonları ve talepleri karşılaması gerekmektedir. WordPress site fiyatları 2021 yılı için kullanıcının taleplerine göre değişmektedir. Uygun bir WordPress sistemi için ayrıntılara değinmek gerekirse tasarımı ve fonksiyonları doğru bir şekilde çalışması siteden istenilen bir verim sağlanması gerekmektedir. Bunun içinde WordPress site fiyatlarının site türüne göre farklılık göstermesi ile karşı karşıya kalmaktayız.

WordPress siteler istenilen fonksiyonlara göre sunulmaktadır. E-ticaret amacı ile kurabilirsiniz. Son zamanlarda e-ticaret yaygınlaşmış ve fazlaca kullanıcıya ulaşmıştır. Tabi WordPress bu talebi karşılama konusunda sizlere özel paketler sayesinde maliyetinizi minimum seviyeye çekmenizi sağlıyor. Müşterilerinize kolayca ulaşabileceği WordPress tarafından sağlanarak en iyi alışveriş imkanını sağlamaktadır. Ancak e-ticaret sitesi için işin profesyonellerinden destek almanızı tavsiye ederiz. İleride size çok avantaj sağlayacaktır.

Özel tasarımla WordPress site kurmak WordPress’ in bir başka fonksiyonudur. Maliyeti arttırmak azaltmak istediğiniz fonksiyonlara ulaşmanızı sağlamak amacı ile fiyatları değişmektedir. Özel web site tasarımı sayesinde aklınızda bulunan proje sistemine göre istediğiniz siteye ulaşmış olursunuz. Fiyatlandırması tabi bu maliyetlere göre değişiklik gösterecektir.

İhtiyaçlarınıza göre WordPress  sitelerinin fiyatları 2021 yılı için çeşitli farklılıklar göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun WordPress siteleri ve 2021 yılı güncellenmiş fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç