WordPress kurumsal site fiyatları 2021 yılında yeni bir boyut kazanmıştır. Bu konuda sizlere kurumsal site fiyatlarını belirleyen etkenlerden bahsedeceğiz. WordPress kurumsal sitelerin fiyatları 2021 yılında daha etkin bir kullanım sağlanması amacıyla sizlere uygun şekilde hizmet vermektedir.

Wordpress Kurumsal Site Fiyatları

Kurumsal site hakkında bahsetmek gerekirse tam olarak fonksiyonlarını belirlemek kurumsal kimlik ile beraber entegreli bir şekilde tasarlanmalıdır. WordPress kurumsal sitelerinin fiyatlarını 2021 yılında etkiliyen faktörlerden bahsetmek gerekirsek;

  • Domain (.com .com.tr) alan adı olarak adlandırılmaktadır. Sitenin isim değerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Domain hakkında detaylı bilgi için Domain (Alan Adı) Nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.
  • Hosting, Barındırma olarak adlandırılmaktadır. Kurumsal web sitelerin doğru güvenilir sunuculara bağlı olup kesintisiz şekilde hizmet vermesi en önemli unsurlardan biridir. Bu konuda profesyonel olarak destek almanızı öneririz. Fiyatları genellikle değişmektedir ancak ucuza kaçmamanızı tavsiye ederiz.
  • WordPress kurumsal sitelerinin fiyatlarını 2021 yılı olarak düşünürsek kullanılacak olan temadır. Tema her ne kadar ücretsiz olarak WordPress uygulamasında bulunuyor olsa da demo ürünlerdir. İleride size yüksek maliyet getirecek olan başlangıçta ücretsiz görünen ancak daha sonra sizden yüksek fiyatlarda para talep edecek olan WordPress bünyesindeki temalardan uzak durmanızı öneririz.
  • WordPress sitelerin en önemli özelliklerinden biri eklentilerdir. Ancak bu eklentiler doğru kullanılmadığı takdirde sitenize çok zarar vermektedir. Fiyatları konusunda net bir rakam bulunmamakla birlikte ücretsiz olan plaginler sayesinde sitenizi belli bir noktaya taşımanız mümkündür. Bu yüzden size tavsiyemiz işin uzmanlarına danışmadan her hangi bir ödeme yapmamanızdır. Bazı temalar eklentilerle uyumlu bir şekilde çalışmamaktadır.
  • WordPress kurumsal site fiyatları 2021 yılı için bir diğer maliyet ise SSL sertifikasıdır. SSL sertifikası web site tasarımcıları tarafından rahatlıkla sağlanmış olur eğer uzman kişilerden destek aldığınız takdirde site güvenliği konusunda daha az problem yaşarsınız.

WordPress kurumsal site fiyatları 2021 yılın da etkiyen faktörlerden sizlere bahsetmiş olduk. WordPress kurumsal site fiyatları Webeemo Yeni Nesil Web Tasarım Ajansı tarafından sizin için en uygun maliyetle sağlanmaktadır. Ancak daha detaylı bilgi ya da hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç