Telefonu Resetledikten Sonra Gmail Sorunu

Telefonu Resetledikten Sonra Gmail Sorunu Cep telefonları zaman içerisinde ağırlaşabilir. Bunun için birçok kişi zaman zaman telefonlarını sıfırlamak ister. Bunun için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler arasında ayarlardan fabrika ayarlarına döndürme yöntemi bulunduğu gibi telefon kapalı iken recovery mod içersinden sıfırlama yöntemi de bulunmaktadır.

Recovery mod içerisinden sıfırlama yöntemi cihazın şifresi unutulduğu zamanlarda tercih edilmektedir. Bunun için yetkisiz sıfırlama işlemi olarak recovery moddan resetleme tercih edilmektedir. Ancak bu işlem ardından cihaz yeniden başlatılırken yetkisiz sıfırlamanın önüne geçmek için bir güvenlik önlemi oluşturulmuştur. Bu önlem ise yetkisiz sıfırlamanın ardından gmail doğrulamadır. Telefon üreticileri güvenlik amacıyla cihazda önceden kayıtlı olan gmailin tekrar girilmesini isterler. Birçok kişi ise bu durumda problem yaşamaktadır. Gmail şifresini hatırlamayanlar olduğu gibi gmail hesabının ne olduğunu da hatırlamayan kişiler bulunmaktadır. Bu gibi durumlardan kurtulmak adına telefona FRP By-Pass işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde telefonu resetledikten sonra gmail sorunu çözülür. Peki telefona FRP By-Pass nasıl yapılır?

Telefona By-Pass Nasıl Yapılır?

Cep telefonunu sıfırladıktan sonra gmail sorununu çözmek için kullanılan FRP by-pass metodu için bazı taktikler vardır. Bu taktikler için Youtube üzerinde FRP By-Pass Unlock yazarak yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

  • Videonun güncel olması gerekir. Çünkü zaman içerisinde bu metotlar devre dışı kalabiliyor.
  • Android cihazınızın sürümü aynı olması gerekir.
  • Mümkünse aynı model cihazın FRP By-Pass videosunu bulmalısınız.

Bu yöntemler sayesinde sizler de telefonununuzu sıfırladıktan sonra google hesap bilgileriniz olmadan oturum açabilirsiniz. Ancak bu durum android sürümü yükseldikçe daha da zorlaşmaktadır. Bu yüzden youtube üzerinde detaylıca araştırma yapmanız en doğrusu olacaktır.

Telefonu resetledikten sonra gmail sorunu yazımızın sonuna geldik. Bu yazının ardından sizler de cep telefonunuzu sıfırladıktan sonra meydana gelen gmail hesap sorununu çözebilirsiniz. Sizler de bu ve buna benzer başka bilgilendirici yazılarımızı okumak isterseniz internet sitemiz üzerinde yer alan paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz. Backlink Nedir? Ne işe yarar? Hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz sitemizde bulunan blog yazılarımıza bakabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç