PTS (paid to signup) Nedir PTS siteleri

PTS (paid to signup) Nedir PTS Siteleri İnternet üzerinden, oturduğumuz yerden para kazanmak hepimizin hayali. Kolay para kazanmak her ne kadar hayal gibi dursa da bunu gerçekleştirmenin bir yolu bulunuyor. PTS siteleri sizlere evden kolay para kazanma seçeneği sunuyor. Tabii bahsettiğimiz para kazanma sizlere çok büyük miktarlar kazandırmaz. Ancak ek gelir elde etmek istiyorsanız PTS size bunu kolaylıkla sunuyor. Buna ek olarak PTS sitelerinin pek çoğunun yurt dışı kaynaklı olması elde edeceğiniz ek gelirin dolar ya da Euro bazında olacağı anlamına geliyor. Peki PTS (paid to singup) nedir ve ne şekilde para kazanmanıza olanak sağlar. PTS’nin uzun açılımı paid to sinup şeklindedir. Türkçe anlamıysa kayıt başına ödeme almak şeklinde çevrilebilir. PTS sitelerine kayıt işlemi gerçekleştirerek belirli miktarlarda para kazanabilirsiniz. Sizler için detaylı olarak PTS (paid to singup) Nedir PTS siteleri nelerdir bunları ayrıntılı olarak bu yazımızda açıkladık.

PTS (paid to signup) Nedir?

PTS siteleri üyelik oluşturarak para kazanabileceğiniz web siteleridir. Bu web sitelerinize üye olduğunuzda hesabınıza para yatırılır. Buna ek olarak sitenin sizden istediği şartları da sağlamanız gerekmektedir. Örneğin 5 gün içerisinde 30 tane reklam izlemek ya da çeşitli anketleri doldurmak gibi görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanma yöntemleri arasında en popüler olanı ve en fazla gelir elde etmenize olanak sağlayanı PTS yöntemidir. PTS yöntemiyle her kayıt olduğunuz üyelik için 0.3 ile 0.1 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Bu miktarlar oldukça az görünse de aylık kazanç hesaplandığında 30-40 dolar arasında bir ek gelir sağlamanıza olanak sağlar. Gün içerisinde ayıracağınız oldukça kısa sürelerle ek gelir elde etme şansını sizlere sunar.

PTS Siteleri Nelerdir?

Günümüzde onlarca PTS sitesi mevcut. Ancak bu sitelerin birçoğu kazandığınız bakiyelerin ödemesini yapmaz. Üye olabileceğiniz güvenilir PTS sitelerinden bazıları şunlar:

  • Branded Surveys: Güvenilir PTS siteleri arasında yer alıyor. Minimum ödeme ücretiyse 500 puan, yani 5 dolar. Üyelik oluşturarak anında 1 dolar kazanabilirsiniz.
  • Inbox Dollars: Üyelik oluşturma işleminin ardından 5 dolar bakiyenize eklenir.
  • Swagbucks: Kullanıcılarına çeşitli görevler sunar. Görev başına belirli ücretler alırsınız. Üyelik oluşturmanız durumunda 5 dolar hesabınıza işlenir.

 

Eski mynet kullanıcılarının en çok sorunla karşılaştığı ve soru odağına giren bu başlık Mynet Depo Dosyalara Ulaşamıyorum hakkında makalemizi okumak isterseniz buraya bırakıyoruz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç