Kurumsal Firmalar için Web Sitesinin Önemi !

Kurumsal firmalar için web sitesinin önemi anlatacağız. Webeemo Yeni Nesil Web Tasarım Ajansı olarak, Firmanızın dijitalde bulunabilir olmasını sağlıyoruz. Firmanızın Web sitesinin olması, hem dijital anlamda bir yarar sağlarken hem de rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyor. Web sitelerinin avantajı firmanızın içeriğinin, ürünlerinin, kurumsal yüzünün dijital ortamlarda bulunmasıdır bir nevi. Hem firmanızın ürünlerini hem de markanızın bilinirliğini arttırmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Tasarlamanın Amacı Nedir?

Kurumsal Web Tasarlamanın amacı firmanıza yeni değerler katmak, yeni müşteri portföyü oluşturmak ve diğer rakip firmalardan bir adım önde bulunmanızı sağlamaktır. Webeemo olarak sitenizi tasarlayıp bırakmıyoruz. Sitenizin Google ve w3 uyumlu kodlamasını yapıyoruz. SEO uyumlu alt metin kodlarını giriyoruz. Ana sayfa ve diğer hizmet sayfalarınızı SEO yapılmaya hazır hale getirip gerekli Google okutma işlemlerini index kontrollerini geçekleştirip bu şekilde tarafınıza teslim ediyoruz.

Kurumsal firmalar için Web Sitesinin Önemi

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

Kurumsal Web Sitesi fiyatları ortalama olarak değişmektedir. Google Ads (Reklamlar) kısmına baktığımızda 50 TL’den bile site açan firmalar mevcuttur. Fakat Webeemo Yeni Nesil Web Ajansı olarak biz bunları tavsiye etmiyoruz. Bir Web sitesi açma fikri düşündüğünüzde ve hayata geçirdiğinizde Maliyet Tablosu şu şekildedir;

  • Domain (Alan Adı) : 7$ ile 14$ arasında
  • Hosting (Barındırma) : 20$ ile 100$ arasında
  • SSL Sertifikası (Güvenli İbaresi) : 10$ ile 500$ arasında
  • İçeriklerin Hazırlanması ve Gerekli Tasarımların Yapılması : Paha biçilemez 😊

Yukarıda verdiğimiz detaylar ana sağlayıcı firmaların verdiği fiyatlardır. Bir web sitesini aktife çekerken içerik ve tasarımların haricinde cebinizden minimum 650/700 TL gibi rakamlar sadece Alan Adı ve Barındırma maliyeti için çıkarken. Ads kısmında verilen firmalara güvenmemeniz ve tamah etmemenizi öneririz.

Kurumsal Web Sitesini Biz Nasıl Yapıyoruz ?

Buna çözüm olarak bizlerde web ajansı olarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Hem markanızı dijital platformlarda bilinir yaparken hem de firmanızın rakiplerinizden bir adım önde durmasını sağlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz ? Hem fiyat/performans açısından sizler için uygun hem de hızlı stratejiler geliştirip sizin önerinize sunuyoruz. Siz müşterilerimizde bu teklifi değerlendirdikten sonra kabul edip işleme koyuluyoruz. Web tasarımlarınızı isteğinize göre minimum 3 gün maksimum ise 10 gün içerisinde çıkartıp yayına alıyoruz. Firmanız için Kurumsal bir Web Sitesine mi ihtiyacınız var hemen Web Tasarım Hizmetimize göz atabilir veya bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın; Kalite asla tesadüf değildir.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç