Hotmail Outlook Kurulumu
Hotmail Outlook Kurulumu

Hotmail Outlook Kurulumu Günümüzde sıklıkla kullanılan iletişim yöntemlerinden birisi de e-postalardır. Başka kişiler ile mesajlaşabilir dokuman ve belge gönderebilirsiniz. Bunun için kullanıma sunulan birçok mail sitesi bulunmaktadır. Birçok alan adı altında kurulmuş mailler arasından birisini seçerek sizler de arkadaşlarınıza, iş yerinizdeki kişilere mail gönderebilirsiniz.

  • Gmail
  • Outlook
  • YAANİ
  • Yandex Mail

Aralarında en çok tercih edilen Gmail ile Outlook’dur.. Her ikisi de köklü bir geçmişe sahiptir. Bu sayede güvenilir olup birçok kullanıcıyı bünyesine katmayı başarmışlardır. Bunlar arasında Outlookkullanan kişiler herhangi bir sorun yaşamamakta ve güncel olarak kullanmaktadır. Bu yazımızda sizlere Hotmail outlook kurulumu hakkında bilgi vereceğiz. Belirli adımları izleyerek sizler de Hotmail outlook kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hotmail Outlook Kurulumu Nasıl Yapılır?

Outlook kullanmak isteyen kişiler aşağıda belirteceğimiz adımları takip ederek outlook hesap kurulumunu gerçekleştirebilirler.

  1. Outlook web sitesine girmeniz gerekir.
  2. Siteye girdikten sonra sayfanın alt kısmında hesap oluştur butonuna tıklamanız gerekir.
  3. Tıkladıktan sonra E-posta seçimi için kullanıcı adı ve alan adı seçmeniz istenir. Outlook ya da hotmail olup olmayacağına siz karar verebilirsiniz.
  4. Daha önceden alınmamış bir kullanıcı adı olması gerekir. Sadece size özel olmasının getirdiği bir zorunluluktur.
  5. Ardından güvenli bir şifre oluşturmalısınız. Ardından Kişisel bilgilerinizi de doldurarak hesap kurulumunuzu yapabilirsiniz. Doğum tarihi ve yaşadığınız ülke tarzında bilgiler isteyebilir.

Bu adımları eksiksiz olarak yaptığınızda artık sizin de Microsoft ürünlerinde kullanabileceğiniz bir e-posta adresiniz var demektir. Arkadaşlarınıza mail gönderebilir ve Microsoft uygulamalarında oturum açabilirsiniz. Sadece Outlook ve Hotmail uzantılı maillere değil tüm alan adlarına sahip e postalara mail gönderebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Hotmail Outlook Kurulumu görüldüğü üzere çok basittir. Daha da özelleştirmek isterseniz oturum açtıktan sonra profil kısmından yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.

Hotmail Outlook Kurulumu hakkında yazılan yazımızın sonuna geldik. Buna benzer bilgilendirici birçok yazımıza ulaşmak isterseniz internet sitemizde bulunan blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Twitter takipçi satın alma hakkında yazılan yazımız da blog sayfamızda yer aldığından dolayı bu tarz bilgileri almak isterseniz Web sitemize göz atabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç