Kurumsal Teknik Bakım Anlaşması

Kurumsal Teknik Bakım Anlaşması , Gelişen teknolojik imkanlar ile akıllı cihazlar ve bu teknoloji ile beraber yavaş yavaş yapay zeka destekli cihazlar hayatımıza girmeye başladı. Bu gelişmeler ile beraber firmanızın ihtiyacı olan teknik yeterliliğe sahip BT uzmanlarını ve IT uzmanlarını firmanızın Bilgisayar, Yazıcı, Telefon, Sunucu ve diğer bakımlarını yapmak üzere yetkilendiriyoruz. Bu sayede hem kaliteli hizmet alırken hem de firmanıza almış olduğunuz Kurumsal Teknik Bakım Anlaşmaları hizmetimizi gider olarak gösterebiliyorsunuz. Her gün gelişen teknolojik imkanlar ile beraber firmanızın ihtiyaçlarını en uygun, doğru bir şekilde karşılanması ve bilgi işlem altyapınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli olan Danışmanlık hizmetlerine uzman kadromuz yardımı ile Ücretsiz ulaşabileceksiniz.

Teknoloji ve altyapıların, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önem arz etmektedir. Zira şirketinize ait tüm veriler bu sistemler üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu neden ile veriye kesintisiz ve anında erişim ise tüm sektörlerde, müşterilerin önde gelen isteğidir. Şirketinizde bulunan sistem / sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi, firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekir ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin…

Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis Sistem Bilgisayar’ın en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için süratli ve aralıksız çalışıyor, kendimizi yeniliyor ve uzman kadromuzu güncel tutmaya çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve kesintisiz hizmet verebilmek için çözümlerimizden biri’de Bakım Anlaşması’dır.

Firmanız ile yapacağımız anlaşma ile sisteminizde ilk incelemelerde ve periyodik bakımlar sırasında görülecek yada oluşma ihtimali olan sorunlar ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek başınız ağrımadan çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler büyümeden engellenmiş olacaktır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Neleri Kapsar?

Genel olarak yüksek ölçülü firmalarda çok sayıda bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve diğer cihaz seçenekleri bulunduğu için bunların bakımlarının ve kontrollerinin zamanında yapılması gerekir. Devamlı olarak servisler ile uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği bu anlaşmanın kapsadığı hizmetler şunlardır;

 • Şirket içerisinde bulunan her bilgisayar için aylık bakım,
 • Virüs taraması yapmak veya spy güncellemesini yapmak,
 • Günlük, aylık veya haftalık olarak otomatik yedekleme sistemi,
 • Arızalanan cihazların onarım süreci boyunca yerine bir cihaz bırakılması,
 • Server kurulumu yapmak,
 • Teknik destek işlemlerini yapmak,
 • Windows teknik destek hizmeti,
 • IP üzerinden verilecek olan DNS hizmeti,
 • Yedekleme işlemlerinin periyodik olarak yapılmasını sağlamak,
 • Yüksek kapasiteye sahip hosting ya da e-posta kurulumunun yapılması,
 • Ağ kurulumunu yapmak ve kontrol etmek,
 • Sınırsız telefon ile destek vermek,
 • Sunucu ve hosting için anlaşmalı hizmetler,
 • Şirket içerisinde bulunan bilgisayar, laptop, notebook, yazıcı, scanner, monitör ve daha fazlası için ücretsiz onarım işlemi yapmaktır. Ancak bu durumda parça değişimleri anlaşma durumuna göre sonradan ödenmesi gerekebilir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Kimler İçin Geçerlidir?

Büyük ve orta ölçekli kurumsal olan firmalar veya en az 5 adet elektronik cihaz ile çalışan yerler için geçerli olan kurumsal bakım anlaşması, şirketlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir kapsama sahiptir. Başlangıçtan son aşamaya kadar titizlikle takip edilen hizmetimiz ile ihtiyacınız olan her şeyi uzman kişiler ile yaparak bu şekilde daha kaliteli sonuçlar almanız sağlanmış olunur.

Cihazlarda oluşan sorunlar karşısında zaman kaybetmek istemeyen ve sorunlar ile uğraşmaktan yorulan her şirket bu şekilde yapacağı anlaşma ile daha rahat ve kaliteli sonuçlar elde edebilir. Yapılan anlaşma sonrasında cihazlardaki sorunlarda en kısa süre içinde alacağınız dönüşler ile sorunun kısa sürede çözüme ulaşması ile yeniden kullanımını sağlayabiliriz.

Bakım Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor?

Webeemo tarafından sunulan bilgisayar bakım anlaşması bazı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bunlar;

 • Eğitimli, deneyimli ve gelişime her zaman açık olan uzman kadro
 • Sözleşme sayesinde güvence altına alınan danışmanlık
 • Rutin denetim ve kontroller
 • Garantili donanım onarım çalışmaları
 • Donanımsal sorunlarda hatasız çalışmalar
 • Daima müşteri odaklı bilişim danışmanlığı
 • Garantili donanım tamiri
 • Yerinde anlık müdahale
 • Müşteri odaklı yaklaşımlar
 • Güler yüzlü hizmet şeklinde sıralanmaktadır.

Kurumsal teknik bakım anlaşması hizmetimiz ile siz müşterilerimizin kurum içinde herhangi bir teknik ekip ve ekipman bulundurmadan donanımsal ve yazılımsal hataların giderilmesi konusunda yardımınıza koşuyoruz. Webeemo yeni nesil web ajansı olarak firmaların yazılımsal olarak ihtiyaçlarını karşılarken artık donanımsal olarak teknik bakım ve bilgisayar bakım anlaşmaları ile 365 gün destek garantisi sunuyoruz. Siz müşterilerimize sağladığımız bu hizmetle firmanızda IT ve BT departmanlarına ihtiyaç duymadan Teknolojik olarak altyapınızı ve sistemlerinizi güncelliyoruz. Firma bazlı teknik raporlama sistemimiz ile firmanızın ne zaman neye ihtiyacı olduğunu raporlayıp hızlı bir şekilde işleme alıyoruz.

Diğer İçeriklerimize GOOGLE arama motorundan bakabilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

0 / 5

Your page rank:

İletişime Geç